INIE005Gr • 536 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Cutlery Holder - Pearl GreyINIE005Gr • 536 op voorraad |
€ 10,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze bestekhouders voegen een luxe element toe aan elke eettafel. Een zachte katoen met een prachtige zijdelook, alles wat je nodig hebt om je tafel te laten opvallen. Bekijk zeker ook eens de bijpassende placemats! Alleen met de hand wassen. Bestek niet inbegrepen. Dit unieke textielproduct is met de hand geproduceerd en geverfd, waardoor elk afzonderlijk item een eigen persoonlijkheid krijgt waarbij kleine kleurvariaties niet als een defect maar als een onderscheidend karakter van het product moeten worden beschouwd.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 1cm |
| width | 25cm |
| length | 13cm |
| weight | 25gr |
| Barcode/EAN | 6097316584571 |
| SKU | INIE005Gr |