| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Liquid Form Candle Holder - SmokeINGC011Smo • Product beschikbaar |
€ 29,95 | Start 11/05/2026 | Voeg toe |
Zacht gevormd en visueel vloeiend, de Liquid Form Candle Holder drukt elegantie uit door middel van beweging. Deze unieke glazen kandelaar lijkt te rimpelen als water, zijn gladde silhouet bevroren in evenwicht tussen kunst en bruikbaarheid.
Ontworpen voor zowel omgevingslicht als esthetische aanwezigheid, transformeert het een flikkerende vlam in een levende reflectie. De gebogen structuur nodigt uit tot zachte schaduwen om over de omringende oppervlakken te dansen, wat rust oproept in moderne, minimalistische interieurs.
Elke glazen kandelaar onthult subtiele variaties in toon en contour, waardoor een rustig uniek en verfijnd karakter ontstaat.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | India |
| height | 8cm |
| width | 16.50cm |
| length | 16.50cm |
| weight | 556gr |
| Barcode/EAN | 6097312355328 |
| SKU | INGC011Smo |