| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
Catalogue - 2026CAT007-2026 • 548 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
In deze collectie herdefinieert Bazar Bizar eenvoud door middel van vakmanschap en doelgerichtheid. Elk stuk is gevormd door natuurlijke texturen en tijdloze vormen, ontworpen voor ruimtes die ademen en evolueren met het leven.
De Catalogus 2026 onderzoekt een zachtere uitdrukking van design; gegrond in functionaliteit en toch rijk aan ziel. Van servies tot meubilair, het weerspiegelt onze toewijding aan slow living en betekenisvolle creatie, en nodigt je uit om te herontdekken wat er echt toe doet in de kunst van het leven.
| Materiaal | Papier |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Belgium |
| height | 2cm |
| width | 15cm |
| length | 21cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097315274282 |
| SKU | CAT007-2026 |