CNSJ012Gr-SET4 • 835 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Stack-a-Cactus Glasses - Green - Set of 4CNSJ012Gr-SET4 • 835 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geïnspireerd door woestijnsilhouetten en moderne kunst, herdefinieert de Stack-a-Cactus Glasses de schoonheid van een groene glazen drinkset door middel van een sculpturale, cactusachtige vorm. Elk glas past perfect op elkaar, waardoor een geestig, functioneel display ontstaat dat ook dienst doet als moderne inrichting.
Dit vierdelige, stapelbare, milieuvriendelijke glaswerk bestaat uit twee mokken met gebogen handvatten en twee minimalistische kopjes, die veelzijdigheid bieden voor je tafel. Het gestructureerde oppervlak en de weelderige groene tint brengen een vrolijke, organische sfeer in uw eetmomenten en besparen tegelijkertijd ruimte met een slim ontwerp.
Elk stuk is handgemaakt van gerecycled glas en viert duurzaam kunstenaarschap. Natuurlijke luchtbellen en kleurvariaties benadrukken het unieke karakter van handgemaakte ambachten, een perfecte mix van creativiteit en geweten.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 7.90cm |
| width | 12.10cm |
| length | 12.10cm |
| weight | 320gr |
| Barcode/EAN | 6097314431402 |
| SKU | CNSJ012Gr-SET4 |