CNKJ015Bl • 358 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Azure Rippled Low Tumbler - BlueCNKJ015Bl • 358 op voorraad |
€ 7,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze blauwe beker van gerecycled glas is koel en vloeibaar en vangt licht op, net als bewegend water. Binnen dat ritme onthult The Azure Rippled Low Tumbler zijn stille schoonheid, een studie in vorm, balans en subtiele glans. Perfect voor het serveren van water, cocktails of een langzaam ochtendsapje, het maakt van elke dag een klein ritueel.
De glazen beker met gegolfde textuur ligt comfortabel in de hand, de compacte vorm en het uitgebalanceerde gewicht zijn gemaakt voor moderne tafels en intieme bijeenkomsten. Een zachte indigo tint zorgt voor diepte en rust en is gemakkelijk te combineren met keramiek of linnen.
Elk handgemaakt blauw drinkglas is gemaakt van gerecycled glas, waarbij de zachte onregelmatigheden een weerspiegeling zijn van de menselijke aanraking. een ode aan bewust maken en tijdloos ambacht.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 9.50cm |
| width | 8.80cm |
| length | 8.80cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 6097313974931 |
| SKU | CNKJ015Bl |