CNWE004ConGr-M • 124 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Moss Conical Planter - Concrete Green - MCNWE004ConGr-M • 124 op voorraad |
€ 49,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ontworpen met sculpturale eenvoud, presenteert de Moss Conical Planter zichzelf als een conische plantenbak van steengoed die vorm en functie in evenwicht brengt. De betongroene afwerking zorgt voor een gevoel van rust en biedt interieurs en buitenhoeken een geaard en toch elegant accent.
Hij is middelgroot en past zich moeiteloos aan, of je nu geurige kruiden in een keukenraam houdt, bladgroen in een woonkamer ondersteunt of een kleine boom op een terras omlijst. Het stevige gewicht zorgt voor stabiliteit, terwijl het taps toelopende silhouet met gemak zowel rustieke texturen als eigentijdse lijnen aanvult.
Elke plantenbak is zorgvuldig met de hand gemaakt van milieubewust steengoed. Subtiele variaties in schaduw en oppervlak onthullen de hand van de ambachtsman, waardoor een functioneel vat wordt getransformeerd in een betekenisvol designstuk.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 25cm |
| width | 17cm |
| length | 17cm |
| weight | 3,000gr |
| Barcode/EAN | 6097313657681 |
| SKU | CNWE004ConGr-M |