| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Faceted Tumbler - GreenCNSJ013Gr • 869 op voorraad |
€ 4,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De groen gefacetteerde glazen beker is rustig en eigentijds en brengt een rustige verfijning op tafel. De Faceted Tumbler legt de balans tussen eenvoud en textuur vast door zijn gebeeldhouwde basis en gladde bovenvorm, ontworpen om prachtig te spelen met natuurlijk licht.
Dit duurzame glazen drinkgerei is perfect voor water, sappen of cocktails en biedt tijdloze veelzijdigheid voor zowel ontspannen als elegant dineren. De zachte groene tint voegt harmonie toe aan elke omgeving en is ook verkrijgbaar in andere kleurvariaties voor moeiteloos mixen.
Elke ambachtelijke beker van gerecycled glas is handgemaakt van teruggewonnen materialen. Kleine verschillen in tint en kleine luchtbelletjes vieren de onvolmaakte schoonheid van handwerk, waardoor elk glas zijn eigen unieke verhaal krijgt.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 8cm |
| width | 8.30cm |
| length | 8.30cm |
| weight | 245gr |
| Barcode/EAN | 6097314448493 |
| SKU | CNSJ013Gr |