| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Totem Table Lamp - Mud - MINRI003MUD-M • 8 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Totem-tafellamp draagt de stille kracht van sculptuur in zich, de cilindrische voet is met opzet vervaardigd. Als vloerlamp van papier-maché onthult hij organische texturen die geaard en toch verfijnd aanvoelen en een ontwerp bieden dat geworteld is in materiële eerlijkheid.
Zacht licht ontsnapt door de hoge kap en verspreidt zich in een zachte uitstraling die kamers in gastvrije ruimtes verandert. Of het nu naast een leesstoel staat, in de hal staat of gelaagd in een woonkamer staat, het combineert functionaliteit met sfeer.
Elk stuk is handgemaakt door ambachtslieden en tijdens het proces ontstaan subtiele variaties in toon, oppervlak en contour. Deze verschillen bevestigen de authenticiteit en zorgen ervoor dat geen twee lampen ooit precies hetzelfde zijn.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Papier |
| Gemaakt in | India |
| height | 40cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 1,750gr |
| Barcode/EAN | 6097313013043 |
| SKU | INRI003MUD-M |