INGF032NB-50x70 • 90 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Linen Moody Kitchen Towel - Natural Black - 50x70INGF032NB-50x70 • 90 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Sommige stukken verdienen hun plaats door dagelijks gebruik, en The Linen Moody Kitchen Towel is daar een van. Een natuurlijke zwarte keukendoek als deze past gemakkelijk in de keuken en voegt een geaarde toon toe die zowel praktisch als opzettelijk aanvoelt.
Het wordt de hele dag gebruikt om de handen af te drogen of om naast de gootsteen te rusten, waardoor het eerder onderdeel wordt van het ritme dan een statement. De rustige kleur werkt op natuurlijke wijze samen met hout, steen en keramiek en biedt een subtiel contrast dat rustieke of ingetogen interieurs ondersteunt.
De linnen stof vouwt zacht en hangt gemakkelijk en behoudt zijn vorm zonder stijfheid. Het materiaal is met zorg afgewerkt en vertoont zachte variaties in toon en textuur die het karakter en het doordachte proces achter het maken ervan weerspiegelen.
| Materiaal | Linnen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 2cm |
| width | 70cm |
| length | 50cm |
| weight | 160gr |
| Barcode/EAN | 6097312473459 |
| SKU | INGF032NB-50x70 |