| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Aqua Dinner PlatePOCE081Bl • 222 op voorraad |
€ 22,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zet uw tafel in stijl met het aqua -bord! Deze bord is ontworpen om de ster van uw serviescollectie te zijn en combineert een strak, modern ontwerp met de levendige aqua -tonen die de Aqua -collectie definiëren. Perfecte grootte voor uw hoofdbanen, dit bord voegt een scheutje kleur en elegantie toe aan elke maaltijd.
Dit handgemaakte servies kan aanzienlijk variëren in kleur en verschillende tinten blauw. Deze variaties zijn geen fabricage van defecten, maar unieke kenmerken van het materiaal en het vakmanschap.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 2.40cm |
| width | 28cm |
| length | 28cm |
| weight | 880gr |
| Barcode/EAN | 6097314525552 |
| SKU | POCE081Bl |