BAYU001N-M-45x75 • 20 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Shaggy Pendant - Natural - MBAYU001N-M-45x75 • 20 op voorraad |
€ 154,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Laat je inspireren door onze stijlvolle rotan hanglamp die met zijn onweerstaanbare boho-look 100% sfeer creëert. Het geeft een gezellig licht in uw woon- of slaapkamer.
Elk stuk is met zorg handgemaakt en brengt warmte en textuur in elke hoek van uw huis. De natuurlijke materialen passen moeiteloos in zowel moderne als rustieke interieurs.
De lampenkap kun je zelf stylen. Ontdek eenvoudigweg onze winkel voor een plafond- of insteekfitting die bij jouw look past.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 1,540gr |
| Barcode/EAN | 7438245956975 |
| SKU | BAYU001N-M-45x75 |