| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Salt Tray - XSBASU200-XS • 340 op voorraad |
€ 4,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit kleine vierkante teakhouten schaaltje is een handige alleskunner voor multifunctioneel gebruik in de keuken of eetkamer. Ook handig voor het opbergen van kleine sieraden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 6cm |
| length | 6cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245992959 |
| SKU | BASU200-XS |