| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sumba Man on StandBA006B-W • 88 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Een van onze collectie traditionele, handgesneden en vintage stenen mannen uit Sumba, Indonesië. Deze beelden zijn zo lief en de perfecte manier om een beetje tribale invloed aan je interieur toe te voegen. We hebben ze in verschillende stijlen en maten. Prachtig om de verschillende beelden te mixen en matchen als één setting.
| Patroon | Geometrisch |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Steen |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 17cm |
| width | 4cm |
| length | 7cm |
| weight | 320gr |
| Barcode/EAN | 7438246080068 |
| SKU | BA006B-W |