| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Resin Skull Head Silver SBA152S-S • 50 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De harsschedelkop Silver S is een gewaagd decoratief stuk dat handgemaakt is van hoogwaardige hars met een opvallende zilveren afwerking. Compact in grootte maar vol karakter, deze schedel voegt een vleugje edgy elegantie toe aan elke plank, tafel of display. De metalen glans contrasteert prachtig met het gedetailleerde vakmanschap, waardoor het een opvallend accent is in moderne, eclectische of boho -interieurs. Perfect voor diegenen die van uniek, uitspraken makende decor met een handgemaakt tintje.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Polyresin |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 7cm |
| width | 9cm |
| length | 7cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438246170141 |
| SKU | BA152S-S |