JACA021N-M-35 • 22 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Tray - Natural - MJACA021N-M-35 • 22 op voorraad |
€ 34,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze massief teakhouten snijplank is tevens te gebruiken als dienblad. Hij staat prachtig op ieder aanrecht!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 4,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246022075 |
| SKU | JACA021N-M-35 |