JACA021N-S-30 • 11 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Tray - Natural - SJACA021N-S-30 • 11 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze massief teakhouten snijplank is tevens te gebruiken als dienblad. Hij staat prachtig op ieder aanrecht!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 4,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246022068 |
| SKU | JACA021N-S-30 |