JAES025B-L • 133 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Sushi Plate - Black - LJAES025B-L • 133 op voorraad |
€ 20,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wanneer je sushi wilt serveren, is niets fijner dan deze te presenteren op dit prachtige gebrande sushibord. We houden van het strakke en mooie ontwerp van onze gebrande terracotta borden.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 17cm |
| length | 36cm |
| weight | 1,540gr |
| Barcode/EAN | 7438246192143 |
| SKU | JAES025B-L |