| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Incense Holder - NaturalBASU607 • Product beschikbaar |
€ 8,95 | Start 04/05/2026 | Voeg toe |
Iedereen houdt van een lekkere geur die langzaam de woonkamer, badkamer of zelfs overdekte buitenruimte vult. Of je nu kiest voor citroengras, lavendel, vanille of sandelhout - je ruimte zal nooit meer gevuld zijn met wierookas. Dit stijlvolle dienblad van teakwortel houdt je wierook op zijn plek en vangt de onvermijdelijke as op. En – ook belangrijk – het staat in ieder interieur goed.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1.50cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246310387 |
| SKU | BASU607 |