| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Chimborazo Side Table - NaturalJACI022N • Product beschikbaar |
€ 474,95 | Start 06/05/2026 | Voeg toe |
Heb je ooit een perfectere bijzettafel gezien dan deze? De Chimborazo bijzettafel is gemaakt van puur suarhout, onbehandeld waardoor het zijn prachtige natuurlijke kleur en textuur behoudt.
De subtiele rand voorkomt dat je glazen en borden eraf glijden, terwijl het stevige onderstel de bijzettafel zeer stabiel houdt. Gebruik hem in je woonkamer of welke ruimte dan ook en we zijn er zeker van dat je verliefd zult worden op dit unieke stuk.
Suarhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Hout is een levend materiaal dat uitzet en samentrekt, waardoor scheuren en knopen ontstaan. We ondernemen stappen tijdens het transport en in ons magazijn om suarhouten artikelen te drogen en te coaten, maar het kan diep van binnen nog steeds vocht vasthouden dat na verloop van tijd naar buiten kan sijpelen. Het verdient aanbeveling om het product jaarlijks te behandelen met een beschermende olie, hierdoor komt de kleur ook weer tot leven.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 20,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246252281 |
| SKU | JACI022N |