JAAT024N-L • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Chingon Banana Baskets - Natural - LJAAT024N-L • 7 op voorraad |
€ 125,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze duurzame manden zijn gewoon geweldig (Chingon in Mexicaans)! Gemaakt van liefde diepbruine bananenbladeren, deze manden zullen uw huis zeker een natuurlijke aanraking geven. Gebruik ze voor uw wasserette, voor opslag of zelfs voor een prachtige plant - u hebt deze manden nodig!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 6097311745762 |
| SKU | JAAT024N-L |