| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Stone Tissue HolderBAHRA039 • 114 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Upgrade je dagelijkse benodigdheden met The Stone Tissue Holder, een strak en verfijnd accessoire gemaakt van natuursteen. Elke houder is zorgvuldig met de hand gesneden, waardoor de unieke texturen en tinten van de steen goed tot hun recht komen, waardoor elk stuk uniek is. De gladde afwerking en het tijdloze ontwerp voegen een vleugje luxe toe aan elke ruimte, van uw badkamermeubel tot uw bijzettafel in de woonkamer.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Steen |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 6cm |
| length | 13cm |
| weight | 700gr |
| Barcode/EAN | 6097311446485 |
| SKU | BAHRA039 |