| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Gypsy Bed Throw - NaturalBARI014N • 35 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze bedworp is perfect voor degenen die van een eenvoudige maar stijlvolle uitstraling houden. Het is zacht, gezellig en gemakkelijk te combineren met elke DCOR. Of je nu ontspant op de bank of een chique laag aan je bed toevoegt, de zigeunerbedworp biedt warmte en comfort met een moderne, Boheemse sfeer.
Perfect voor iedereen die zijn ruimte uitnodigend en uniek wil laten aanvoelen!
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 135cm |
| length | 270cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 6097311057049 |
| SKU | BARI014N |