JAAT019NW-L • 9 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Banana Stitched Laundry Baskets - LJAAT019NW-L • 9 op voorraad |
€ 129,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij zijn verliefd op deze decoratieve manden! Deze prachtige handgeweven manden met katoenen stiksel met handvatten en deksel zijn voorzien van prachtige witte grafische details in katoen. Ze zijn superhandig om je wasgoed in op te bergen, te gebruiken voor het opbergen van handdoeken of om speelgoed in een woonruimte of kinderkamer op te bergen. Je kunt er ook een exotische plant in zetten om een kustgevoel aan je interieur toe te voegen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 1,750gr |
| Barcode/EAN | 7438246288242 |
| SKU | JAAT019NW-L |