JANAF015B • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tutup Coffee Table - Black - blackJANAF015B • 2 op voorraad |
€ 499,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Maak kennis met de Tutup Coffee Table, een prachtig stuk geïnspireerd op de sierlijke vorm van een kwal. Deze tafel is gemaakt van prachtig suarhout en heeft zachte rondingen en een vloeiend ontwerp dat een vleugje eigenzinnigheid aan uw woonruimte toevoegt. De unieke vorm maakt hem tot een opvallend middelpunt, perfect voor het bewaren van uw koffie, boeken of decoratieve voorwerpen.
Suarhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Hout is een levend materiaal dat uitzet en samentrekt, waardoor scheuren en knopen ontstaan.
We ondernemen stappen tijdens het transport en in ons magazijn om suarhouten artikelen te drogen en te coaten, maar het kan diep van binnen nog steeds vocht vasthouden dat na verloop van tijd naar buiten kan sijpelen. Het verdient aanbeveling om het product jaarlijks te behandelen met een beschermende olie, hierdoor komt de kleur ook weer tot leven.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 65,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246299217 |
| SKU | JANAF015B |