JANAF012B • 9 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Hi Matata Coffee Table - BlackJANAF012B • 9 op voorraad |
€ 624,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het ontwerp van de Hi Matata Coffee Table is geïnspireerd op de schoonheid en sereniteit van de natuur en sluit naadloos aan bij verschillende interieurstijlen, van rustiek tot modern. De veelzijdige uitstraling maakt hem tot een perfect middelpunt van uw woonkamer en voegt een vleugje verfijning en natuurlijke elegantie toe.
Het gladde, gepolijste oppervlak is perfect voor het tentoonstellen van uw favoriete boeken, decoratieve voorwerpen of het serveren van koffie en snacks voor gasten. Suarhout varieert altijd in toon, kleur en patroon, zodat elk stuk zijn eigen unieke ziel heeft.
Hout is een levend materiaal dat uitzet en samentrekt, waardoor scheuren en knopen ontstaan. We ondernemen stappen tijdens het transport en in ons magazijn om suarhouten artikelen te drogen en te coaten, maar het kan diep van binnen nog steeds vocht vasthouden dat na verloop van tijd naar buiten kan sijpelen. Het verdient aanbeveling om het product jaarlijks te behandelen met een beschermende olie, hierdoor komt de kleur ook weer tot leven.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 70cm |
| length | 70cm |
| weight | 31,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246298272 |
| SKU | JANAF012B |