| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Egg CupBASU500 • 93 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Is dit niet het meest eierdopje dat je ooit hebt gezien? Dit kleine kopje, gemaakt van de wortel van een teakboom, is hier om te bewijzen dat zelfs het eenvoudige ei een chique rustplaats verdient. Uw ochtendeieren in stijl presenteren was nog nooit zo eenvoudig. Dus waarom zou je naar een andere beker zoeken als je de Teak Root Egg Cup kunt krijgen?
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 5cm |
| diameter | 5cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245989973 |
| SKU | BASU500 |