| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Rustic Towel HangerJARAC011N • 7 op voorraad |
€ 324,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geef je garderobe een vleugje rustieke elegantie. Onze handdoekhanger is gemaakt van verantwoord geproduceerd teakhout en zorgt voor natuurlijke warmte en een tijdloos karakter.
Hang je handdoek of kleding stijlvol op. Het is meer dan een hanger; het is een stukje natuurschoon voor je kamer.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 90cm |
| width | 22cm |
| length | 70cm |
| weight | 6,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246315351 |
| SKU | JARAC011N |