JAPA012N-L-50 • 70 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Abaca Hoola Pendant - Natural - LJAPA012N-L-50 • 70 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Net als zonlicht dat door hoog gras filtert, brengt deze abaca-lamp een gevoel van rustige beweging en warmte in uw ruimte. De natuurlijke vezels werpen zachte schaduwen en versterken de sfeer boven een console, in een slaapkamer of in een gezellige binnenlounge.
Het is handgeweven van natuurlijke abaca en straalt een doorleefde, soulvolle charme uit die moeiteloos aanvoelt. Elk stuk is enigszins uniek qua toon en textuur en weerspiegelt de individualiteit van het vakmanschap. De hanglamp wordt onbedraad geleverd, waardoor je hem kunt stylen met een plafond- of insteekfitting naar keuze.
Om de vezels te behouden en hun natuurlijke textuur en duurzaamheid te behouden, moet u de lamp voorzichtig afstoffen met een zachte doek of borstel, indien nodig licht stomen om de vorm te herstellen en de lamp binnenshuis bewaren, uit de buurt van hoge luchtvochtigheid.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 1,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246019099 |
| SKU | JAPA012N-L-50 |