| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Ethnic Bowl - blackJAES036B • 21 op voorraad |
€ 18,70 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Raak mijn eten niet aan! Deze kom met stekels is een van onze favoriete serviesstukken omdat hij zo uitgesproken en uniek is. Foodies over de hele wereld zijn dol op onze Burned-collectie, en dit item zal daarop geen uitzondering zijn! Je eten was nog nooit zo Insta-licious met onze black-burnt serviescollectie. Het contrast met je kleurrijke maaltijden geeft het een unieke uitstraling. Alle stukken zijn handgemaakt op Java, dus "selamat menikmati (gelieve te genieten)"!
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 9cm |
| width | 22cm |
| length | 22cm |
| weight | 1,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246261214 |
| SKU | JAES036B |