JABR090BN-M • 84 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Whoopy Vase - Black Natural - MJABR090BN-M • 84 op voorraad |
€ 39,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Perfect voor droogbloemen of gewoon als decoratie: deze ronde vaas is een absolute blikvanger. Verkrijgbaar in drie maten. Het rotandetail geeft direct een kustgevoel aan je woonkamer, badkamer of overdekte buitenruimte. Let op: dit is geen waterdichte vaas en mag alleen met droogbloemen worden gebruikt.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 23cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246257248 |
| SKU | JABR090BN-M |