JABR045AG-L • 8 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pretty Candle Holder - Antique Grey - LJABR045AG-L • 8 op voorraad |
€ 26,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Mooi is hij zeker, deze mooie kandelaar! De combinatie van antiekgrijs terracotta en een raffia-accent bovenop maakt dit een zeer stijlvolle toevoeging aan elke kamer. Er zijn drie hoogtes - door ze te combineren ontstaat er een prachtige uitstraling op uw tafel, console of zelfs de rand van uw badkuip!
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246256241 |
| SKU | JABR045AG-L |