JABR041AG-S • 27 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Antique Grey - SJABR041AG-S • 27 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze Styly vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta met een prachtig raffia-detail erop en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 22cm |
| length | 22cm |
| weight | 2,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246257224 |
| SKU | JABR041AG-S |