JAWAL003N-S • 31 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Casita Pendant - Natural - SJAWAL003N-S • 31 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Als zonlicht door palmbladeren brengt de Casita hanglamp een zacht ritme in je kamer. Het handgemaakte lichaam, gemaakt van mendonggras, voelt organisch aan en zit vol rustige bewegingen. De lange, dansende randen vangen het licht en de wind op, waardoor elke ruimte levendiger aanvoelt.
Perfect voor ruimtes die een beetje ziel nodig hebben, deze hanglamp spreekt stil maar laat een indruk achter. Hij wordt geleverd zonder elektrische componenten, zodat u hem kunt matchen met het plafond- of insteekarmatuur van uw keuze, apart verkrijgbaar in onze winkel.
Al onze stukken zijn handgemaakt van natuurlijke materialen, dus het kan zijn dat je subtiele verschillen in tint, textuur of vorm ziet die alleen maar bijdragen aan hun authenticiteit en charme.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 65cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 2,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246255299 |
| SKU | JAWAL003N-S |