JABR067NB-60x60 • 118 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cotton Bonita Cushion Cover - Natural Black - 60x60JABR067NB-60x60 • 118 op voorraad |
€ 65,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige kussenhoes is een waar stijlstatement in je huis. Het combineert een katoenen kussen met zwarte en witte stippen en raffia-franjes, waardoor het kustontwerp naar een hoger niveau wordt getild. Dit is het perfecte item om wat vakantiegevoel toe te voegen aan je interieur, tuin of terras. Verkrijgbaar in drie maten!
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Katoen |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 320gr |
| Barcode/EAN | 7438246245245 |
| SKU | JABR067NB-60x60 |