POCE035Gr-L • 32 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Comporta Oven Tray - Green - LPOCE035Gr-L • 32 op voorraad |
€ 32,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wie zegt dat ovenbakken er niet goed uitzien? Presenteer uw brunch, lunch- of dinereis in stijl met deze prachtige grijsachtige groene ovenlade. De diepe kleur in combinatie met het prachtige gespikkelde glazuur maakt dit een object om te gebruiken en weer te geven. De Comporta -collectie wordt gemaakt met behulp van Crackle Glaze -afwerking. Het beste van alles, ze zijn ontworpen om sterk en chipbestendig te zijn.
Het is bekend dat de Crackle Glaze -afwerking bij elk item een andere intensiteit van Crackles vertoont. Deze handgemaakte kwaliteit is een belangrijk onderdeel van de ambachtelijke aantrekkingskracht van dit product.
Dit handgemaakte servies kan sterk variëren in kleur - van bruin tot diepblauw of zelfs met tinten groen. Dit is geen fabricagefout, maar een uniek kenmerk van het materiaal en de methode om te maken.
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Groen |
| Warmtebron | Keramisch, Oven |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 8cm |
| width | 23cm |
| length | 35cm |
| weight | 1,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246165116 |
| SKU | POCE035Gr-L |