| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pencil Case - GoldBABE010G • 16 op voorraad |
€ 34,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zeg vaarwel tegen rommelige bureaus en verloren pennen, en hallo aan de potloodkast, je ultieme oplossing om je pennen en potloden georganiseerd te houden, terwijl je ook dient als het perfecte huis voor je make -upbenodigdheden. Van lippenstift tot eyeliner, blozen tot borstels, dit multifunctionele wonder heeft je gedekt.
| Kleur | Goud |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Plastic |
| Vorm | Rechthoekig |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 10cm |
| length | 20cm |
| weight | 450gr |
| Barcode/EAN | 7438246030087 |
| SKU | BABE010G |