| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Honey RollerBASU010 • 1 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Als je je gasten gaat verwennen met de luxe van honing, doe het dan in stijl! Onze Teak Root Honey Roller is een eenvoudig te gebruiken en mooi om te zien tafelaccessoire dat je gewoon niet mag missen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1.20cm |
| width | 2cm |
| length | 19cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245991983 |
| SKU | BASU010 |