| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Spoon - LBASU009-L • 154 op voorraad |
€ 8,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige handgemaakte teakhouten wortellepel is verkrijgbaar in drie maten en vormen. Dit specifieke formaat heeft een schattige ronding in het handvat. Waarom kiezen voor een saaie tafelaankleding als je deze ook kunt toevoegen - tafelkleed om indruk te maken!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 8cm |
| length | 30cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438245991976 |
| SKU | BASU009-L |