BALE067NW-L-75 • 9 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Cowrie Mirror - Natural WhiteBALE067NW-L-75 • 9 op voorraad |
€ 154,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige spiegel is handgemaakt met raffia en schelpen. De organische textuur en franjes vormen de perfecte mix van bohemien en kust en voegen een prachtige blikvanger toe aan elke blinde muur in je interieur.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 75cm |
| length | 75cm |
| weight | 1,350gr |
| Barcode/EAN | 7438246147150 |
| SKU | BALE067NW-L-75 |