BAYU045N-M-45x35 • 97 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Doedoe Wall Applique - Natural - MBAYU045N-M-45x35 • 97 op voorraad |
€ 124,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Er is iets bijzonders gezellig aan muurapplicaties - ze creëren een intieme sfeer zoals geen hanglamp kan. De Doedoe Wall Applique is gemaakt van rattan en heeft een prachtige half-cilindrische vorm, onderbroken door banden van zeegraskoorden voor een nog meer kustvibe. Voeg deze prachtige muurlamp aan je huis toe en maak wat lichte bril!
Deze lampschaduw heeft geen elektrische bedrading of pluggen. We verkopen deze fittingen apart, zowel plafond gemonteerd als met plug. Zoek naar een fitting in onze winkel en selecteren de gewenste look en het type.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 33cm |
| width | 19cm |
| length | 45cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246192150 |
| SKU | BAYU045N-M-45x35 |