BABL017N-SET2 • 466 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Salt & Peppa Shell - Set of 2BABL017N-SET2 • 466 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voorbij zijn de dagen van saaie witte zout- en pepersets! Dit schattige duo is gemaakt van handgeplukte schelpen, afgewerkt met zwarte details. Je eettafel zal er nooit meer hetzelfde uitzien. Kleur, maat en vorm kunnen variëren vanwege de aard van dit product.
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 2cm |
| length | 4cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246185107 |
| SKU | BABL017N-SET2 |