JABR042B-S • 30 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Trendy Vase - Black - S - blackJABR042B-S • 30 op voorraad |
€ 21,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan uw woonkamer of badkamer met onze Trendy vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Materiaal | Terracotta |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 14cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 820gr |
| Barcode/EAN | 7438246135133 |
| SKU | JABR042B-S |