JABR041BN-L • 50 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Black Natural - LJABR041BN-L • 50 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze Styly vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta met een prachtig raffia-detail erop en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 33cm |
| length | 33cm |
| weight | 5,180gr |
| Barcode/EAN | 7438246141134 |
| SKU | JABR041BN-L |