JABR039BN-L • 107 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sneaky Vase - Black Natural - LJABR039BN-L • 107 op voorraad |
€ 32,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan uw woonkamer of badkamer met onze slanke stiekeme vazen. Gemaakt van terracotta met een prachtig raffia -detail bovenop, ze zijn perfect voor gedroogde bloemen of verse. Plaats voor verse bloemen een hergebruikt glas of een hergebruikte container, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg er water aan toe en rangschik je bloemen zoals gewenst-het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 31cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246127176 |
| SKU | JABR039BN-L |