BAYU010B-XL-110 • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Whipped Pendant - Black - XLBAYU010B-XL-110 • 7 op voorraad |
€ 879,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Er is iets boeiends aan The Whipped Hanger in XL. De vloeiende rondingen zijn handgeweven van rotan en voelen zacht en organisch aan, als een rimpel die midden in de lucht stilstaat.
Hang hem boven je tafel of in een rustige hoek om rust en textuur in je ruimte te brengen. Het transformeert zachtjes de sfeer met gelaagde schaduwen en natuurlijke charme. Houd je van schaduw? Combineer hem met een fitting die bij jouw stijl past. Of het nu aan het plafond is gemonteerd of is aangesloten in de buurt van uw favoriete hoekje, de fittingen zijn afzonderlijk verkrijgbaar in onze winkel.
Omdat elk stuk met de hand is gemaakt van natuurlijke materialen, zijn er geen twee precies hetzelfde, subtiele variaties maken de jouwe helemaal van jou.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 80cm |
| width | 110cm |
| length | 110cm |
| weight | 5,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246122157 |
| SKU | BAYU010B-XL-110 |