BAJN016N-180x240 • 13 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Carpet - Natural - 180x240BAJN016N-180x240 • 13 op voorraad |
€ 329,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ons rechthoekige zeegrastapijt gemaakt met raffia, sisal en palm heeft een natuurlijke kleur. Het geeft textuur en zachtheid aan een harde vloer. Het is van nature slijtvast en ideaal voor uw keuken, woonruimte of overdekt terras.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 240cm |
| length | 180cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246128128 |
| SKU | BAJN016N-180x240 |