VIVT027N-280x175 • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Paddle Field Carpet - Natural - 280x175VIVT027N-280x175 • 7 op voorraad |
€ 449,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het Paddle Field-tapijt is een XL-designstuk dat in elke kamer een wow-factor zal creëren. Het is prachtig geweven in zeegras met behulp van technieken waar Vietnam bekend om staat, waardoor het kracht en handgemaakte uitstraling heeft. De aardse toon zorgt voor een natuurlijke sfeer die rust in je huis brengt.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Vietnam |
| height | 1cm |
| width | 175cm |
| length | 280cm |
| weight | 20,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246166106 |
| SKU | VIVT027N-280x175 |