BAYU005N-50x80 • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Wonton Floor Lamp - Pendant - NaturalBAYU005N-50x80 • Product beschikbaar |
€ 249,95 | Start 09/09/2026 | Voeg toe |
Een ronde multifunctionele lamp die een warm, natuurlijk karakter aan uw huis geeft. Afhankelijk van je interieur kan dit exemplaar gebruikt worden als hanglamp of als vloerlamp.
Waar je hem ook neerzet, de rotantextuur introduceert zachte warmte en subtiele aanwezigheid, waardoor de sfeer van een kamer stilletjes wordt getransformeerd.
Hij wordt geleverd als een op zichzelf staande lampenkap, klaar om te combineren met het plafond of de plug-in-fitting van uw voorkeur, afzonderlijk verkrijgbaar in onze winkel. Elke lamp is handgemaakt, met subtiele variaties in oppervlak en contour. Deze natuurlijke verschillen markeren de authenticiteit ervan en zorgen ervoor dat elk stuk niet alleen maar verlichting is, maar een uniek ambachtelijk werk.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| Waarden | Handmade, Organic, Cruelty-free, Natural-resources, Non-toxic |
| height | 80cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 1,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246130183 |
| SKU | BAYU005N-50x80 |