| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
Fitting Lamps - BlackFL-B • 96 op voorraad |
€ 49,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Een zwarte lampfitting die een rustig, modern contrast geeft aan uw interieur en eenvoud en aanwezigheid in evenwicht brengt. De kabellengte van 4,5 meter geeft je de vrijheid om het licht precies daar te plaatsen waar het goed voelt. Ontworpen voor veelzijdig gebruik, werkt hij als plafondlamp of in combinatie met een hanglampfitting voor een warme, hangende gloed.
De metalen constructie voelt solide en betrouwbaar aan en is compatibel met een standaard E27-lamp. Om dit te behouden schakelt u de stroom uit en veegt u voorzichtig af met een zachte, droge doek, waarbij u vocht en agressieve schoonmaakmiddelen vermijdt. Subtiele variaties in de afwerking benadrukken het ambachtelijke karakter. Elk stuk is stilletjes uniek.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 4cm |
| width | 4cm |
| length | 450cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 3760278600063 |
| SKU | FL-B |