| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Alang Cowrie on StandBALE060BN • 13 op voorraad |
€ 79,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze prachtige alang gras display op standaard, is een echte bohemian beauty om elke plek in je interieur, overdekt terras of tuin te decoreren. De middelste halve cirkel is omgeven door prachtige met de hand geplaatste schelpen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 65cm |
| width | 10cm |
| length | 80cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246075026 |
| SKU | BALE060BN |